Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Reklama

Reklama

Statystyki

Reklama
Spotkanie w Darlington
Wpisał Lucy   
Poniedziałek, 23. Październik 2006 18:36
Szanowni Państwo!

Gmina Darlington wita gości przybyłych z poza Anglii, w szczególności Polaków.  Cieszymy się bardzo że zechcieliście Państwo przyjechać do naszego miasta i mamy nadzieje że podoba się Państwo u nas.

Zależy nam na tym żeby zrozumieć potrzeby nowych współmieszkańców naszego miasta jak również zależy nam na tym żeby poinformować z jakich uprawnień można korzystać – obserwuje się że często nowi mieszkańcy nie znają swoich praw.

W związku z powyższym, organizowane jest spotkanie społeczności polskiej z Darlington i okolic z Radną Cyndi Hughes oraz posłem do parlamentu europejskiego z tego okręgu, panem Stevem Hughesem. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań, korzystania z porad oraz spotkania z pozostałymi Polakami którzy są w tym regionie.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w dniu 17 listopada (piątek) o godz. 18.30 w Ratuszu (Town Hall) w centrum Darlington obok kościoła św. Cuthberta.

Serdecznie zapraszamy!